Hakkımızda1979 yilinda Becikoglu Sirketler Grubunda baslayan tecrübemizle 1994 yilinda Erdogan TÜRKMEN önderliginde kurulan TÜRKMEN ULUSLAR ARASI NAK.TUR ve TIC.LTD.STI ; ithalat ve ihracat konusunda Karayolu tasimaciligi, yaninda Hava,Deniz ve Demir yolu tasimaciliginda Parsiyel Yükler dahil olmak üzere nakliye organizasyonlarini en kaliteli ve hizli servis anlayisinin yaninda en ekonomik hizmeti beraber degerli müsterilerimize sunmanin onurunu tasimaktadir.
TÜRKMEN ULUS.NAK.TURZ. ve TIC.LTD.STI. olarak Avrupa ülkeleri, Balkan Ülkeleri , Rusya,Türk Cumhuriyetleri, ve diger Asya Ülkelerine yapilan ihracat ve bu ülkelerden yapilan ithalat tasimalarda müsterilerimize çesitli tasima seçenekleri sunup,müsterinin istegi dogrultusunda en ekonomik sekilde organizasyonlar yapilmaktadir.
Umarim yapacaginiz yüklemelerde sizinle birlikte fikir alisverisinde bulunup,yüklemelerinizi beraber yapabilmekten mutluluk duyarim.Her konuda,her ülkeye kara,deniz ve hava yolu üzerinden çalismakta olup,sizlere lojistik destek saglamaktan mutluluk duyariz. Yillarin verdigi tecrübeyle tüm kitalara en dogru ulasim sekilleriyle yükünüzü ulastiriyoruz. Türkmen Nakliyat olarak, konteyner hizmetleri, parsiyel ve komple kara nakliye hizmetleri, proje ve fuar lojistigi, yurtdisi dagitim hizmetleri ve gümrükleme hizmetlerini müsterilerimize sunuyoruz.
Lojistik alaninda çalismalarini sürdüren sirketimizin, Uluslar arasi Nakliye Hizmetleri basta olmak üzere, depolama, parsiyel tasimacilik hizmetleri de bulunmaktadir.

Erdogan TÜRKMEN
Office_image03

Hızlı, Güvenilir ve Zamanında

GÜVENİLİR BİR DOST

Türkmen lojistik, siz müsterilerine HIZLI, GÜVENILIR ve ZAMANINDA, müsteri memnuniyeti odakli hizmet üretir. Türkmen lojistik, rekabet ortaminin arttigi günümüz kosullarinda müsterilerimizin yüzünü güldürmek için tüm olanaklarimizi seferber etmektedir. Kalitenin bir tesadüf olmadigi bilinci ile her kademede ki kaliteli tecrübeli ve uzman personeliyle 24 saat çözüm ortaginiz olan Türkmen lojistik güvenilir bir danisman daha da ötesi bir dosttur.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Çalismalarinda müsterilerinin gelisen teknolojiye paralel olarak öne çikan taleplerini saptamayi ve bu talepleri karsilamayi ilke edinen türkmen, müsterilerine hizmet sunumu ile ilgili bütün süreçlerde sürekli ve sistemli bir iyilestirme çabasi içindedir.Uzun soluklu is iliskileri kurmanin, yeni müsteri kazanmak kadar önemli oldugu ilkesi, türkmen'in müsteri memnuniyeti konusundaki temel ilkesidir.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz lojistik ve tasimacilikta dünya standartlarinda bir marka olmak, yönetim sistemleri verimliligi, mutlu çalisanlari ve her geçen gün büyüyen filosu ve hizmet sektörleri ile sinirsiz imkânlar sunabilmek amaciyla kaliteli bir lojistik bir marka olmak.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz arastiran, üreten, gelistiren, çagdas her zaman ileriye dönük, çalisan, iletisim ve isbirligini gerçeklestiren, kaliteli bir hale gelebilmek için olumlu degisim yaratan bir yönetim ve çalisma ortaminda sürekli gelismeyi temel amaç edinerek verimli kaliteli lojistik hizmetini müsteriye sunmak ve memnun müsteri kitlesini olusturarak vizyonumuza ulasmak.

HER TAŞIMA GELİŞİM YOLUNDA BİR ADIMDIR

"Her tasima, gelisim yolunda bir adimdir" ilkesiyle hareket eden türkmen, müsteri memnuniyeti dogrultusunda hizmet standartlarini her geçen gün artirmaktadir. Müsterilerinden aldigi geri bildirimleri en etkin sekilde degerlendirmeye tabi tutan türkmen, bu bildirimler dogrultusunda is süreçlerini güncellemekte, hizmet kalitesini ve standartlarini her gün daha iyiye tasimaktadir.